ANTALYA KONYAALTI SADE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ (0242) 229 47 00
2000 yılından bugüne... TELEFON : (242) 229 4700      GSM : (530) 404 8181
WhatsApp Destek Hattı Whatsapp facebook instagram
Sade Sigorta Konyaaltı Antalya
Konyaaltı / Antalya
 
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | İş Ortaklarımız | Referanslarımız | Duyurular | Hasar Anı | İletişim
Antalya Sade Sigorta
Antalya Sade Sigorta
Antalya Sade Sigorta
Antalya Sade Sigorta
Antalya Sade Sigorta
Antalya Sade Sigorta
bootstrap slider
ANTALYA KONYAALTI SADE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ (0242) 229 47 00
 ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI
 

Her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortasını yaptırmayan araçların trafiğe sigortasız çıkmaları yasaktır. Bu sigorta çeşidi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Zorunlu trafik sigortası yapıldığı aracın zararını karşılamaz. Zorunlu trafik sigortası sadece zarar verdiği diğer aracın zararını karşılar.

 İŞYERİ SİGORTASI
 

İşyeri Sigortası, işyeri binası, demirbaş eşyalar, makine-tesisat, cam ve emtea vb. varlıklarınızı paket olarak bir araya getirilmiş otomatik teminatlar dahilinde, oluşabilecek risklere karşı güvence altına alır. İşyeri sigortasının geniş teminatlı yaptırma imkanı vardır. Bu teminatlar şirketler arası farklılık gösterir. İşyeri sigortasının genel teminatları sizin belirttiğiniz beyan doğrultusunda bedel girilerek belirlenir. 

 KASKO SİGORTASI
 

Kasko sigortası, sigortalıyı karşılaşılabileceği her türlü riske karşı güvence altına alan sigorta çeşididir. Söz konusu riskler genel olarak; trafik kazaları, yanma, çalınma veya çalınmaya teşebbüs edilme olarak belirlenmiştir. Kasko, bu risklere karşı sigortalıyı bir yıl boyunca finansal anlamda güvence altına alır. İsteğe bağlı olarak yapılan kasko sigortası, karşı araçtaki hasar ile değil sigortalı araçtaki hasar ile ilgilenir.

 SAĞLIK SİGORTASI
 

Sağlık sigortası nedir sorusuna verilebilecek en net cevap, hastalık veya kazalar sonucu yaşanabilecek sağlık sorunlarında ekonomik bir güvence sağlamak için isteğe bağlı olarak yaptırılan bir sigorta türü olduğudur. 18’den 65 yaşa kadar gerekli şartlara sahip herkes özel sağlık sigortası sahibi alabilir. Sağlık sigortaları bir yıl olarak yapılmakta olup, yıl bitiminde, sigortalının sağlık durumuna göre yenilenmektedir.

 KONUT SİGORTASI
 

Konut sigortası, bina ve isteğe bağlı olarak içinde yer alan eşyaları güvence altına alır. Bu durumda bina içerisindeki her tür sabit tesisat da sigorta kapsamına girer. Herhangi bir hasarın gerçekleşmesi durumunda çoğunlukla eşyalar da hasar görür. Bu nedenle sigortaya konu olan konutların içindeki eşyalarla birlikte güvence altına alınması gerekir. Böylece az bir maliyet farkıyla daha geniş bir güvence satın alınır. Kiracılar sadece eşya teminatı alarak eşyalarını güvence altına aldırabilir.

 YABANCI SAĞLIK SİGORTASI
 

Yabancı sağlık sigortası ülkemizde oturma izni almak isteyen ve ikamet tezkeresi başvurusunda bulunan yabancı uyruklu kişilerin yaptırmak zorunda oldukları, sözleşme çerçevesi 9/2014 sayılı “ikamet izni taleplerinde yaptırılacak özel sağlık sigortalarına ilişkin genelge” kapsamında belirlenmiş sigorta süresi boyunca yabancı uyruklu kişilerin teminat dahilinde,hastalık ve kaza sonucunda oluşacak sağlık giderlerinin karşılayan özel sağlık sigortasıdır.

 PATİ SİGORTASI
 

Pati Sigortası Kedi ve Köpek cinsi evcil hayvanların acil sağlık ihtiyaçlarını güvence altına alır. 

• Trafik kazası sonucu oluşan tüm sağlık problemleri
• Yüksekten düşme sonucu oluşan kırık ve yaralanmalar
• Yabancı cisim yutma veya batması sebebiyle oluşacak tedaviler ve zehirlenmeler
• Böcek sokması sebebiyle oluşacak tedaviler
• Başka bir kedi veya köpek ile kavga sonucu tedavi

 YAT VE TEKNE SİGORTASI
 

Bu sigorta, poliçede belirtilen süre içinde gemi veya diğer deniz ve göl araçları ya da bunlara ilişkin diğer sigorta ettirilebilir menfaatlerin maruz kalabileceği rizikoları, poliçede belirlenen koşullara bağlı olarak güvence altına alır. Bu maddede yer alan ''gemi veya diğer deniz ve göl araçlan'' terimi, yük ve yolcu gemilerini kapsar.

 ORTAK ALAN SİGORTASI
 

Site/apartman sakinleri, ortak yaşam alanlarında birçok riskle karşı karşıya kalabilmekte ve bu da yöneticilere ortak alanların güvenliği açısından önemli sorumluluklar yüklemektedir. Site/apartman yöneticilerinin sorumluluklarını paylaşmak için Ortak Alan Sigortası ile tüm sakinleri toplu yaşam alanlarında kapsamlı teminatlarla güvence altına alıyor.

 AXA GO’ya Hoşgeldiniz
 

AXA GO, Türkiye’nin ilk ve tek kişiselleştirilmiş kasko sigortası ve sürüş deneyimi platformudur. Sürüş davranışlarınızı analiz ederek ve size geri bildirimler vererek kişiselleştirilmiş bir sigorta deneyimi sağlar.

AXA GO'yu IOS 13.0 ve Android 4.4 ve üzeri sürümlerle uyumlu akıllı telefonlarınıza indirerek sürüş bilgilerinizi ve istatistiklerinizi ayrıntılarıyla görebilirsiniz. AXA GO uygulamasını Google Play Store ve AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 
 
 ÖNEMLİ BİLGİLER
ANTALYA KONYAALTI SADE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ (0242) 229 47 00
Sade Sigorta Konyaltı Antalya
Axa Sigorta COVID-19 Masraflarını Kapsamına Aldı

AXA Sigorta olarak sadece hasar ödeyen bir şirket olmanın ötesinde gerçek bir çözüm ortağı olma hedefiyle, sizlere değer katacak uygulamaları hayata geçirmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Dünya genelinde hızla yayılan Covid-19 salgınıyla birlikte, bizler de gelişen gündemden en az seviyede etkilenmeniz için devamlı aldığımız aksiyonlarla, çözüm ortağınız olarak elimizden gelen desteği veriyoruz. [ Devamı...]

Sade Sigorta Konyaltı Antalya
GÜNEŞ SİGORTA KASKO KAMPANYASI

+2 Ay Kasko Bizden!

Ülkemizin ve dünyanın koronavirüs (COVID-19) ile mücadele ettiği bu günlerde hayata geçirdiğimiz uygulamalarımız ile sigortalılarımıza ve satış kanallarımıza destek olmaya devam ediyoruz. 1 Nisan itibarıyla uygulamaya aldığımız indirim ve ödeme kolaylığı kampanyamızı daha da geliştirerek, sigortalarımıza hem ekstra ödeme kolaylığı hem de kasko poliçelerinde +2 ay bizden hediye kampanyası ile artı güvence sunuyoruz. 30 Haziran tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile tüm kasko poliçelerinde 12 aylık prim bedeliyle 14 ay kasko güvencesi sağlıyoruz.

Sade Sigorta Konyaltı Antalya
YABANCI SÜRÜCÜ BELGESİ

Yabancı sürücü belgesi olan vatandaşlar Türkiye'de 2 yıl araç kullanabilecek

Sade Sigorta Konyaltı Antalya
Kaza Tespit Tutanağı Nedir?
2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu ve Karayolları Trafik yönetmeliği gereği 1 Nisan 2008 tarihinden itibaren yanlızca maddi hasar oluşan kazalarda kazaya karışan taraflar kendi iradeleri ile “Hasar Tespit Tutanağı”nı doldurarak sigorta şirketlerine başvuracaklardır.
Sade Sigorta Konyaltı Antalya
Hasar Prosedürü Nedir?
Hasarın gerçekleşmesinden sonra sigortalı, hasarı öğrendiği tarihten itibaren 5 iş günü içerisinde şirkete bildirimde bulunması gereklidir. Şirketimize hasar ihbarı yapılmasına müteakip hasar tespiti amacı ile eksper tayin edilir. Hasar dosyalarının kısa sürede sonuçlandırılabilmesi için gerekli belgelerin ekspere ulaştırması gereklidir. Eksper düzenlediği raporu sigorta şirketine gönderir. Eksper tayin edilmesine gerek görülmediği durumlarda ise, sigortalıya hasar dosyasının sonuçlanması için gerekli belgeler bildirilir.
Sade Sigorta Konyaltı Antalya
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?
SGK, özel sağlık sigortası olanlara yeni bir düzenlemeyle destek vererek, özel sağlık sigortası olan hastaların faturalarının belli bir kısmını kuruma yansıtabilmelerini sağlayacak.
 
İletişim
TELEFON : (242) 229 4700  GSM : (532) 377 2265 GSM : (532) 225 0304 GSM : (530) 404 8181 GSM : (530) 964 919144

ÖĞRETMENEVLERİ MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI SADE APT. NO : 84 /A ( ŞİFA HASTANESİ KARŞISI) KONYAALTI /ANTALYA

sadesigorta@hotmail.com